Wysyłka

Większość towarów wysyłamy firmą kurierską GLS. Cena wysyłki kurierem jest uzależniona od ilości, wagi i gabarytów zamówionych produktów. Zostaje ona wyliczona podczas zamawiania. Niektóre produkty ze względu na zbyt wysokie gabaryty mogą być wysyłane innym kurierem. W takiej sytuacji zostaniesz powiadomiony telefonicznie o końcowej cenie wysyłki.

Przy zakupie kilku sztuk z jednej lub kilku przedmiotów, koszt przesyłki kurierskiej do 30 kg wynosi:

17 zł - wpłata na konto

23 zł - wysyłka za pobraniem

Towar wysyłamy najpóźniej w następnym dniu roboczym po potwierdzeniu zakupu za pobraniem, lub po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Do każdego zakupu wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta fakturę VAT.

WAŻNE! Zawsze należy otworzyć przesyłkę przy kurierze. W razie uszkodzeń powstałych w transporcie należy spisać protokół szkody. Odpowiedzialność za szkody ponosi dostawca – kurier GLS lub inny. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Zwroty

Respektujemy Twoje prawo do zwrotu produktu zakupionego za pośrednictwem internetu, w terminie 14 dni (od otrzymania towaru), bez podania przyczyny zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta z 30 maja 2014 roku. Zastrzegamy sobie jednakże, że reklamowany produkt musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu, być kompletny (wszystkie elementy, łącznie z instrukcją) oraz nie może nosić śladów użytkowania. W celu odstąpienia od umowy, poinformuj nas o tym w formie pisemnej (może być mail). Następnie musisz odesłać nam, na swój koszt, zamówione produkty. Po otrzymaniu towaru zwrócimy Ci pieniądze.